Feature Flags (2.0.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Description
oc: Descripcion

en: all
oc: tot

en: Name
oc: Nom

en: Active
oc: Actiu

en: Inactive
oc: Inactiu

en: OR
oc: O (OR)

en: false
oc: fals

en: true
oc: verai

en: AND
oc: E (AND)

en: any
oc: totes

en: Machine-readable name
oc: Nom sistèma
