Feature Flags (2.0.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Description
sk: Popis

en: all
sk: všetko

en: Name
sk: Názov

en: Active
sk: Aktívny

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: OR
sk: ALEBO

en: false
sk: nie

en: true
sk: áno

en: AND
sk: A

en: any
sk: ľubovoľne

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov
