Feature Flags (2.0.2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Description
az: İzahat

en: Name
az: Ad

en: Active
az: Aktiv

en: OR
az: Və ya

en: AND
az: VƏ

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad
