Feature Flags (2.0.2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: all
da: alle

en: Name
da: Navn

en: Active
da: Aktiv

en: Inactive
da: Inaktiv

en: OR
da: ELLER

en: false
da: falsk

en: true
da: sand

en: AND
da: OG

en: any
da: alle

en: Machine-readable name
da: Internt navn
