Feature Flags (2.0.2) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: all
de: alle

en: Active
de: Aktiv

en: Inactive
de: Inaktiv

en: OR
de: ODER

en: false
de: Falsch

en: true
de: Wahr

en: AND
de: UND

en: any
de: beliebig

en: Machine-readable name
de: Systemname

en: Conjunction
de: Konjunktion
