Feature Flags (2.0.2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Description
el: Περιγραφή

en: all
el: όλα

en: Name
el: Όνομα

en: Active
el: Ενεργό

en: OR
el: Ή

en: false
el: ψευδές

en: true
el: αληθές

en: AND
el: ΚΑΙ

en: any
el: οποιοδήποτε

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα
