Feature Flags (2.0.2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Name
fil: Pangalan

en: Active
fil: Aktibo

en: any
fil: kahit ano
