Feature Flags (2.0.2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Status
fr: État

en: all
fr: tout

en: Name
fr: Nom

en: Active
fr: Actif

en: Inactive
fr: Inactif

en: OR
fr: OU (OR)

en: false
fr: faux

en: true
fr: vrai

en: AND
fr: ET (AND)

en: any
fr: tous

en: Machine-readable name
fr: Nom système

en: Conjunction
fr: Conjonction
