Feature Flags (2.0.2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Description
gl: Descrición

en: all
gl: todos

en: Name
gl: Nome

en: Active
gl: Activo

en: Inactive
gl: Inactivo

en: OR
gl: OU

en: false
gl: falso

en: true
gl: verdadero

en: AND
gl: E

en: any
gl: calquera

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina
