Feature Flags (2.0.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Name
gu: નામ

en: Active
gu: સક્રિય

en: OR
gu: અથવા

en: AND
gu: અને

en: any
gu: કોઈપણ
