Feature Flags (2.0.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Name
hr: Naziv

en: Active
hr: Aktivno

en: OR
hr: ILI

en: any
hr: bilo koji

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv
