Feature Flags (2.0.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:
