Feature Flags (2.0.2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Description
ja: 説明

en: all
ja: すべて

en: Name
ja: 名前

en: Active
ja: アクティブ

en: false
ja: 偽

en: true
ja: 真

en: any
ja: いずれか

en: Machine-readable name
ja: システム内部名称
