Feature Flags (2.0.2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Description
ka: აღწერა

en: Name
ka: სახელი

en: Active
ka: აქტიური

en: OR
ka: ან

en: any
ka: ნებისმიერი

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
