Feature Flags (2.0.2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Description
lt: Aprašymas

en: all
lt: visi

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: any
lt: visi

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas
