Feature Flags (2.0.2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Description
ps: سپړنه

en: Name
ps: نوم

en: Active
ps: فعال

en: OR
ps: او

en: AND
ps: او
