Feature Flags (2.0.2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Description
ro: Descriere

en: all
ro: toate

en: Name
ro: Nume

en: Active
ro: Activ

en: Inactive
ro: inactiv

en: any
ro: orice

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină
