Feature Flags (2.0.2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Name
sq: Emri

en: Active
sq: Aktiv

en: any
sq: çfarëdo
