Feature Flags (2.0.3) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: all
bo: ཡོད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: OR
bo: ཡང་ན

en: AND
bo: དང་།

en: any
bo: གང་རུང

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང
