Feature Flags (2.0.3) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Description
ca: Descripció

en: all
ca: tot

en: Name
ca: Nom

en: Active
ca: Actiu

en: Inactive
ca: Inactiu

en: OR
ca: O

en: false
ca: fals

en: true
ca: cert

en: AND
ca: I

en: any
ca: qualsevol

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina
