Feature Flags (2.0.3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Name
cy: Enw

en: Active
cy: Gweithredol

en: OR
cy: NEU

en: AND
cy: AC
