Feature Flags (2.0.3) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Description
fi: Kuvaus

en: all
fi: kaikki

en: Name
fi: Nimi

en: Active
fi: Voimassa

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: OR
fi: TAI

en: false
fi: epätosi

en: true
fi: tosi

en: AND
fi: JA

en: any
fi: mikä tahansa

en: Machine-readable name
fi: Koneellisesti luettava nimi
