Feature Flags (2.0.3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: all
my: အားလုံး

en: Name
my: အမည်

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်
