Feature Flags (2.0.3) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: all
nl: alle

en: Name
nl: Naam

en: Active
nl: Actief

en: Inactive
nl: Inactief

en: OR
nl: OF

en: false
nl: onwaar

en: true
nl: waar

en: AND
nl: EN

en: any
nl: elke

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam

en: Conjunction
nl: samenvoeging
