Feature Flags (2.0.3) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Description
pl: Opis

en: all
pl: wszystkie

en: Name
pl: Nazwa

en: Active
pl: Aktywne

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: OR
pl: LUB

en: false
pl: fałsz

en: true
pl: prawda

en: AND
pl: I

en: any
pl: dowolny

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna
