Feature Flags (2.0.3) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: all
sv: alla

en: Name
sv: Namn

en: Active
sv: Aktiv

en: Inactive
sv: Inaktiv

en: OR
sv: ELLER

en: false
sv: falskt

en: true
sv: sant

en: AND
sv: OCH

en: any
sv: någon

en: Machine-readable name
sv: Maskinläsbart namn
