Feature Flags (2.0.3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: all
th: ทั้งหมด

en: OR
th: หรือ

en: any
th: ใดๆ

en: Machine-readable name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
