Feature Flags (2.0.3) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Description
vi: Mô tả

en: all
vi: tất cả

en: Name
vi: Tên

en: Active
vi: Hoạt động

en: Inactive
vi: Không hoạt động

en: false
vi: sai

en: true
vi: đúng

en: AND
vi: VÀ

en: any
vi: bất kì

en: Machine-readable name
vi: Tên có thể được máy nhận diện
