Feature Flags (2.0.4) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Status
es: Estado

en: Description
es: Descripción

en: all
es: todo

en: Name
es: Nombre

en: Active
es: Activo

en: Inactive
es: Inactivo

en: OR
es: O

en: false
es: falso

en: true
es: verdadero

en: AND
es: Y

en: any
es: cualquiera

en: Machine-readable name
es: Nombre de sistema

en: Conjunction
es: Conjunción
