Feature Flags (2.0.4) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Description
ml: വിവരണം

en: all
ml: എല്ലാം

en: Name
ml: പേര്

en: Active
ml: സജീവമായ
