Feature Flags (2.0.4) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Description
ar: الوصف

en: all
ar: الكل

en: Name
ar: الاسم

en: Active
ar: نشط

en: OR
ar: أو

en: AND
ar: و

en: any
ar: أياً

en: Machine-readable name
ar: الاسم المقروء آليا
