Feature Flags (2.0.4) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Status
be: Статус

en: Description
be: Апісанне

en: all
be: усе(ё)

en: Name
be: Імя

en: Active
be: Актыўна

en: OR
be: АЛЬБО

en: false
be: ня слушна

en: true
be: слушна

en: AND
be: І

en: any
be: любы

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя
