Feature Flags (2.0.4) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Description
bn: বিবরণ

en: Name
bn: নাম

en: Active
bn: সক্রিয়

en: any
bn: যেকোন
