Feature Flags (2.0.2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Description
fa: توضیحات

en: all
fa: همه

en: Name
fa: نام

en: Active
fa: فعال

en: Inactive
fa: غیرفعال

en: OR
fa: یا

en: AND
fa: و

en: any
fa: همه

en: Machine-readable name
fa: اسم قابل فهم توسط ماشین
