Feature Flags (2.0.4) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Status
he: מצב

en: Description
he: תיאור

en: all
he: הכל

en: Name
he: שם

en: Active
he: פעיל

en: Inactive
he: לא פעיל

en: OR
he: או

en: AND
he: וגם

en: any
he: הכל

en: Machine-readable name
he: שם מכונה
