Feature Flags (2.0.4) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: all
id: semua

en: Name
id: Nama

en: Active
id: Aktif

en: AND
id: DAN

en: any
id: apapun

en: Machine-readable name
id: Nama terbaca mesin
