Feature Flags (2.0.4) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Status
it: Stato

en: Description
it: Descrizione

en: all
it: tutto

en: Name
it: Nome

en: Active
it: Attivo

en: Inactive
it: Inattivo

en: false
it: falso

en: true
it: vero

en: any
it: qualsiasi

en: Machine-readable name
it: Nome ad uso interno
