Feature Flags (2.0.4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Name
jv: Jeneng

en: Active
jv: Aktif

en: any
jv: sembarang

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin
