Feature Flags (2.0.4) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Description
lv: Apraksts

en: all
lv: visi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Active
lv: Aktīvs

en: OR
lv: VAI

en: AND
lv: UN

en: any
lv: jebkurš

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums
