Feature Flags (2.0.4) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: all
ta: அனைத்து

en: Name
ta: பெயர்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: OR
ta: அல்லது

en: AND
ta: மற்றும்

en: any
ta: எதுவும்

en: Machine-readable name
ta: இயந்திரக்குறியீட்டுப் பெயர்
