Feature Flags (2.0.4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Description
te: వివరణ

en: all
te: అన్నీ

en: Name
te: పేరు

en: OR
te: లేదా

en: AND
te: మరియు
