Features (8.x-3.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ
