Features (8.x-3.0-beta1) - en to be translation catalogue (30 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Development
be: Распрацоўка

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Version
be: Версія

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Weight
be: Вага

en: none
be: няма

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Core
be: Ядро

en: Components
be: Кампаненты

en: Configure
be: Правіць

en: Added
be: Дадана

en: Site
be: Сайт

en: Normal
be: Нармальны

en: Filters
be: Фільтры

en: Profile
be: Профіль

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: site
be: сайт

en: Features
be: Функцыі

en: profile
be: профіль

en: Installed
be: Усталявана

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Bundle
be: Набор

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя

en: Dependencies
be: Залежнасці
