Features (8.x-3.0-beta2) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Changed
ht: Chanje
