Features (8.x-3.0-beta2) - en to lt translation catalogue (41 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: optional
lt: pasirinktinis

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Version
lt: Versija

en: core
lt: branduolys

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Weight
lt: Svoris

en: none
lt: joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Core
lt: Branduolys

en: Components
lt: Komponentai

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Added
lt: Pridėta

en: Site
lt: Svetainė

en: Normal
lt: Normalus

en: State
lt: Etapas

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: Filters
lt: Filtrai

en: Profile name
lt: Profilio pavadinimas

en: Profile
lt: Profilis

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Clear
lt: Išvalyti

en: site
lt: svetainės

en: Features
lt: Savybės

en: profile
lt: profilis

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Changed
lt: Pakeista

en: Packages
lt: Pakuotės

en: Package
lt: Pakuotė

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Bundle
lt: Paketas

en: Legend
lt: Legenda

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Dependencies
lt: Priklausomybės
