Features (8.x-3.0-beta3) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Version
km: កំណែ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: none
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Core
km: សំខាន់

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Filters
km: តម្រង

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: profile
km: ទម្រង់

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​
