Features (8.x-3.0-beta5) - en to dz translation catalogue (16 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: profile
dz: གསལ་སྡུད།
