Features (8.x-3.0-beta5) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Version
eo: Versio

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Weight
eo: Pezo

en: none
eo: neniu

en: Name
eo: Nomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Configure
eo: Agordu

en: Filters
eo: Filtroj

en: Profile
eo: Profilo

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Features
eo: Ecoj

en: profile
eo: profilo

en: Bundle
eo: Fasko

en: Dependencies
eo: Dependecoj
