Features (8.x-3.0-beta5) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Search
ta: தேடல்

en: Weight
ta: நிறை

en: none
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Configure
ta: தகவமைக்குக

en: Profile
ta: விபரக்கோவை
