Features (8.x-3.0-beta6) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Configure
ps: سازول

en: Select all
ps: ټول ټاكل

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: Missing
ps: ورك

en: Installed
ps: لګول شوي

en: About
ps: په اړه

en: Bundle
ps: بنډل

en: Simple configuration
ps: ساده سازونې
